Poniżej przedstawiamy usługi podstawowe. Poza nimi świadczymy szereg usług dodatkowych -
- "szytych na miarę" - elastycznie dopasowujących się do oczekiwań Klientów i będących odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie rynku.

SPRAWDŹ NAS!

USŁUGI +

Usługi administracyjne i finansowe, organizacja pracy, doradztwo, usługi on-line.

więcej

Finanse

Usługi finansowe, zewnętrzny dyrektor finansowy, doradztwo finansowe, podatkowe i inwestycyjne.

więcej

Kadry, płace

Usługi kadrowo-płacowe (m.in. naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie umów, prowadzenie akt itp.).

więcej

Księgowość

Usługi księgowe i podatkowe (m.in. prowadzenie ksiąg, sporządzanie deklaracji i obliczanie podatku).

więcej

Platforma on-line do obsługi klientów

Aktualności

NIEUREGULOWANA NALEŻNOŚĆ? - MOŻESZ ODZYSKAĆ VAT!

Przedsiębiorcy, którzy świadczyli usługi bądź dokonali sprzedaży towarów z odroczonym terminem płatności, często borykają się z problemem odzyskania swoich należności. Jeżeli wierzyciel nie otrzymał zapłaty za świadczone usługi lub dostarczenie towarów ma możliwości skorzystania z tzw. ulgi na złe długi. Umożliwia ona odzyskanie VAT zawartego w nieopłaconej należności, który został odprowadzony do urzędu skarbowego po dokonaniu sprzedaży.

PORADNIK KADROWO - PŁACOWY 1/07/2015 (Uprawnienia pracownika związane z rodzicielstwem)

Przepisy Kodeksu Pracy gwarantują szczególną ochronę i szczególne uprawnienia dla pracowników-rodziców. Gwarancja kodeksowa ma na celu przede wszystkim ochronę trwałości stosunku pracy oraz ułatwienie pogodzenia obowiązków pracowniczych z rodzicielskimi.

WNIOSKUJESZ O ZWROT PODATKU VAT? SPRAWDŹ JAK WYGLĄDA ZWROT PODATKU, JAKIE SĄ TWOJE PRAWA I JAK DŁUGO BĘDZIESZ MUSIAŁ CZEKAĆ.

Czas oczekiwania na zwrot podatku uzależniony jest od weryfikacji rozliczenia przez urzędników skarbowych. Nie ma jednoznacznych i określonych terminów w tym zakresie, co oznacza, że urzędnicy mogą prowadzić działania weryfikacyjne tak długo, jak uznają to za konieczne. Nie obowiązuje ich nawet termin dokonania zwrotu, jednak nie mają prawa bezpodstawnie przetrzymywać pieniędzy podatnika przez okres kilku lat.

REFERENCJE

 

Używam COMARCH ERP Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Centrum Informacji Księgowej iFaktury24.pl

Back to top